Звертаюсь до уряду виділити кошти для погашення заборгованості перед працівниками Миколаївського суднобудівного заводу, – Сєнкевич

Сьогодні у Миколаєві робітники суднобудівного заводу заблокували два в’їзди у місто — люди безперервно переходили дорогу на Варварівському та Інгульському мостах. Причина протесту — 60-мільйонна заборгованість із виплати заробітної плати.

“Уже багато років на Миколаївському суднобудівному заводі накопичуються борги із заробітної плати, а саме підприємство — у плачевному стані. Дуже багато працівників уже звільнились, але дехто ще залишається, аби підтримувати завод у тому стані, у якому він є та не дозволити затонути крейсеру “Україна”, який перебуває на території підприємства”, – розповідає Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, якого незаконно відсторонили від посади 5 жовтня.
За його словами, загальна заборгованість складає близько 60 мільйонів гривень. Ці кошти, наголошує Сєнкевич, уряд повинен передбачити у бюджеті на 2018 рік.
“Погашення цієї заборгованості — не компетенція ані міського голови, ані органів місцевого самоврядування. Завод підпорядковується Укроборонпрому, відтак Кабінет Міністрів повинен виділити кошти для погашення боргів по зарплаті.
Працівники заводу — це люди із місією. Якщо вони покинуть свої робочі місця, то корабель “Україна” потоне, а завод розвалиться. Звертаюсь до Прем’єр-міністра: будь ласка, зверніть увагу! Сьогодні це — точка болю. Люди вже зневірені, вони не знають, яким чином ще звернути увагу державної влади на себе окрім того, як перекрити мости і дороги державного значення. Вони кажуть, що будуть повторювати такі акції і надалі, поки влада не зверне на них увагу”, – зазначає Олександр Сєнкевич.

object(WP_Term)#13149 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини