Звернення Андрія Садового: “Про ініціативи щодо Донбасу”

«Як міський голова Львова роками виборюю збільшення повноважень для міст і сіл України. Якщо запровадять проект особливого статусу для Донбасу, ці повноваження ПЕРШИМИ отримають ті, хто винен в смерті тисяч українців. Під російськими прапорами, під захистом російських танків», – йдеться у зверненні.

І як цей сигнал мають сприйняти українські міста і села під українськими прапорами, які знаходяться під бетонною плитою держапарату? Всі політики напередодні виборів говорили про права громад. А потім лише забирали ці права. І сині, і помаранчеві! Всі! В результаті стягнули всі повноваження країни на Печерськ. І лупляться тепер за право контролювати його.

Не вірю в наміри ділитись владою з громадами жодного зі старих політиків. Досвід їх роботи говорить про інше. Для Об’єднання «Самопоміч» сильні і успішні громади – це один з пріоритетів. І за це я гарантую», – написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Садовий, міський голова Львова, лідер «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко подав у Верховну Раду України законопроект «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Зокрема, цей законопроект пропонує запровадити на 3 роки особливий статус для деяких районів Донецької та Луганської областей.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини