Золочеву намагаються влаштувати сміттєву блокаду, — Зубач

Триває тиск на громаду міста Золочів, що на Львівщині. Вранці так звані активісти заблокували в’їзд на місцеве сміттєзвалище. На думку міського голови Золочева Ігоря Гриньківа – це ніщо інше як політична розправа над мером та громадою.

Нагадаємо, Золочівський міський голова вже 25 день голодує на знак протесту проти корупції, беззаконня та самочинного будівництва в історичній частині міста. Натомість районне керівництво не лише не намагається захистити громаду, а й звинувачує міського голову, який протестує проти незаконного будівництва, у дестабілізації ситуації.

Негайно втрутитися у ситуацію і розблокувати сміттєзвалище закликав правоохоронців народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач:

«На жаль, наша центральна влада нічого не навчилася після того, як намагалася влаштувати сміттєву блокаду Львова і знищити найбільше україномовне місто України. Їм це не вдалося, їм дали по зубах. Так само дасть по зубах і громада Золочева. Я публічно звертаюся до голови Львівської облдержадміністрації, щоб він втихомирив голову РДА, інакше я буду вважати, що це робиться під його керівництвом. Також я вимагаю від міністра внутрішніх справ Авакова, щоб правоохоронці терміново розблокували сміттєзвалище, в іншому випадку це зробить громада міста Золочів», – заявив народний депутат.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини