Зняття Януковича і Клюєва з розшуку Інтерполом – чому це сталося і як це виправити?

1. Завдання довести злочини команди попереднього Президента по черзі справді не виконали Олег Махніцький, Віталій Ярема, Віктор Шокін та Юрій Луценко. Ось тут можна дізнатися, що в межах парламентського контролю за розслідуваннями ключових злочинів дізналися ми

2. Останніх трьох Генпрокурорів призначив Президент Петро Порошенко.

3. В усіх випадках згоду на призначення давав Парламент. Нинішній дозволив Президенту призначити Шокіна (ось тут імена тих, хто голосував) і Луценка.
4. У Парламента є конституційне право висловити недовіру Генпрокурору, якщо він провалює свою роботу. Одразу як тільки ми були обрані, я ініціював відставку Яреми. Далі ми з колегами від Самопомочі голосували проти надання згоди на призначення Шокіна і домагалися його відставки. Коли вона сталася, ми голосували проти призначення Луценка.

Треба, щоб під тиском людей, медіа таі в результаті політичної конкуренції нас в Парламенті ставало більше. Це великий урок від американських сенаторів та конгресменів тут, в США. Люди з президентської партії першими не дозволяють Президенту робити кадрові помилки. І першими допомагають йому виправляти їх.

Саме американські парламентарії вписали в новий бюджет США сотні мільйонів доларів допомоги Україні, які Адміністрація нового Президента не пропонувала.

Повернуся до Києва – продовжу збір підписів колег в українському Парламенті за висловлення недовіри Генпрокурору Луценку.

Наразі тих, хто вже поставив підпис – менше двох десятків

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини