Мешканці багатоквартирних будинків можуть залишитися без газу вже з 1 січня
Верховна рада відхилила закони, які мали врегулювати встановлення індивідуальних лічильників газу для населення в багатоквартирних будинках.
 
Відповідно до законопроекту про забезпечення комерційного обліку газу, газорозподільчі компанії вже з 1 січня 2018 року можуть припинити постачання газу для споживачів, які використовують блакитне паливо для приготування їжі, якщо вони відмовилися від встановлення будинкового лічильника.
 
За словами заступника голови комітету з питань будівництва, містобудування, і ЖКГ Альони Бабак,  парламент повівся ганебно, не захистивши прав простих споживачів:
 
“Сьогодні НКРЕ як головний енергорегулятор, дозволила газовим компаніям встановлювати не квартирні, а будинкові лічильники газу. Люди категорично проти, адже фактично будинки не є споживачами, ОСББ не є споживачами, вже є про це рішення судів. Але регулятор сказав: встановлюйте будинкові лічильники, заклав суму в тарифи. Облгази, відповідно до закону про комерційний облік газу, повинні будуть встановлювати будинкові лічильники, а якщо люди будуть відмовлятися від такого встановлення, фактично законно будуть позбавлені права отримувати газ з 1 січня 2018 року”,- наголосила Альона Бабак.
 
Фракція “Об’єднання Самопоміч” закликає парламент терміново внести на розгляд депутатів законопроект 5722, авторами якого є депутати Бабак та Підлісецький, аби захистити інтереси громадян.
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини