Заява «Самопомочі» щодо тиску на першого заступника голови Львівської обласної ради Парасковії Дворянин

В нашій державі триває війна, в цей час ми маємо бути єдині як ніколи. В Україні працює політична сила, яка єднає людей навколо правди і піднімає довіру українців до влади. Через принциповість нашої фракції та небажання інших відходити від корупційних схем, «Самопоміч» відчуває тиск та політичні переслідування. У Львівській обласній раді об’єктом тиску стала перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Нагадаємо, вона не підписала протоколу з результатами конкурсу Державного Фонду Регіонального Розвитку. Це сталося вперше за всю історію обласної ради. Наша колега не погодилась з тим, що 43% усіх коштів на капітальне будівництво та ремонти, а це 220 мільйонів гривень, отримали 4 райони з 20. Парасковія Дворянин публічно засудила такий олігархічно-поміщицький дерибан державних грошей.

«Самопоміч» завжди наполягає на тому, щоб громада бачила чіткий перелік бюджетних витрат. Ми запровадили таку практику в медицині. Після року боротьби перший заступник голови ради змусила керівництво області публікувати в лікарнях списки з залишками безкоштовних ліків. Це зробило неможливими спекуляції з медикаментами, які закуповують за бюджетні кошти.

«Самопоміч» не дає розбазарювати комунальне майно громади області. Управління майном спільної власності регулярно продає привабливі об’єкти за відверто низькими цінами. Так громада втрачає потрібні для сфер освіти та медицини приміщення, а бюджет розвитку області недотримує мільйони. Ми заблокували ряд таких афер.

Було напрацьовано прозору програму конкурсу мікропроектів. В нього повірили люди і реалізували майже 700 проектів в різних містах і селах області. А це комфортні школи, дитячі садки, ФАПи, бібліотеки та освітлені вулиці. Уже цього року співголову ради конкурсу Парасковію Дворянин усунули з посади, щоб напрацювати зручні для обраних схеми.

Щодо кожного факту корупції ми готуємо відповідні подання в НАБУ та прокуратуру.

Попри тиск та переслідування, ми будемо дотримуватися ідеології та цінностей «Самопомочі». Жодні залякування не змусять нас відступити, не вплинуть на результати голосування, не закриють очі на відверті прогалини в проектах рішень, не змінять нашої позиції. Ми не дозволимо нікому знецінювати віддану роботу першого заступника Парасковії Дворянин, принижувати її як людину, як жінку та як політика. А її зняття лише продемонструє слабкість колег і стане ще однією спробою публічної розправи над конструктивною політичною силою.

object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони