Заява “Об’єднання “Самопоміч” стосовно публічних подій за участю Віктора Януковича

До депутатів Самопомочі звертаються засоби масової інформації із проханням дати коментарі стосовно публічних подій за участю Віктора Януковича. У зв’язку з цим Самопоміч заявляє про таке:

1. Янукович для українців не ньюзмейкер і не лідер думок, щоб його дивитися і коментувати. Українцям цікавий процес засудження Януковича, а не те, що він про це думає.
2. Увага, яку сьогодні медійно приділяють цим подіям свідчить про незрілість українських медіа та політиків і їхню незацікавленість у підтриманні авторитету своєї держави.
3. Януковича чи то зі “страусами” чи то з “ручной кладью” використовують в Україні виключно як димову завісу, щоб приховати важливе (до прикладу відсутність обіцяного безвізового режиму).
4. Вже очевидно, що Януковича не покарає нинішня влада – судді, прокурори та олігархи, які ними керують. В його покаранні вочевидь не зацікавлений і нинішній Глава держави. Янукович мусить бути покараним і це має зробить влада, вільна від олігархічного впливу.
object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини