Новини
Заява “Об’єднання “Самопоміч” стосовно публічних подій за участю Віктора Януковича
logo logo

До депутатів Самопомочі звертаються засоби масової інформації із проханням дати коментарі стосовно публічних подій за участю Віктора Януковича. У зв’язку з цим Самопоміч заявляє про таке:

1. Янукович для українців не ньюзмейкер і не лідер думок, щоб його дивитися і коментувати. Українцям цікавий процес засудження Януковича, а не те, що він про це думає.
2. Увага, яку сьогодні медійно приділяють цим подіям свідчить про незрілість українських медіа та політиків і їхню незацікавленість у підтриманні авторитету своєї держави.
3. Януковича чи то зі “страусами” чи то з “ручной кладью” використовують в Україні виключно як димову завісу, щоб приховати важливе (до прикладу відсутність обіцяного безвізового режиму).
4. Вже очевидно, що Януковича не покарає нинішня влада – судді, прокурори та олігархи, які ними керують. В його покаранні вочевидь не зацікавлений і нинішній Глава держави. Янукович мусить бути покараним і це має зробить влада, вільна від олігархічного впливу.
object(WP_Term)#5258 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2486) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2486) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини