Заява «Об’єднання «Самопоміч» з приводу відкритого листа працівників Південмашу

Визначивши у своїй передвиборчій декларації зміцнення оборонного потенціалу України одним з першим пріоритетів в майбутній парламентській діяльності, «Об’єднання «Самопоміч» вважає неприпустимою ситуацію, що склалася на державному підприємстві «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова».

Широко знаний у світі бренд «Південмаш» є гордістю України. На сьогодні це одне з небагатьох підприємств України, яке достойно конкурує на світовому ринку високотехнологічної продукції. Не підлягає сумніву і його оборонний потенціал. З огляду на це, відмова від використання можливостей Південмашу з виробництва нових зразків зброї, військової техніки і оснащення в умовах прямої агресії з боку Росії та довгострокової загрози повноцінної війни є прямою зрадою з боку минулої влади і носить ознаки злочинної недбалості з боку влади нинішньої або її уповноважених органів управління.

Фінансова стабілізація Південмашу з подальшим завантаженням його державним оборонним замовленням, дозволить в короткий час створити власні зразки потужної високоточної зброї, яка суттєво підсилить можливості Збройних Сил України у стримуванні агресора. Окремим напрямом діяльності Південмашу можна визначити виробництво окремих зразків зброї і військової техніки за стандартами НАТО на ліцензійних засадах. Певні, що при належних зусиллях на зовнішньополітичному фронті, такі ліцензії можна швидко отримати. Це цілком відповідає схваленому суспільством курсу України на інтеграцію в європейські та трансатлантичні структури. Відносно джерел фінансування, вважаємо, що це саме той випадок, коли надрукувати гроші краще, ніж втратити це суверенне право на користь іншої держави.

Особливу тривогу викликає цілком слушно зазначена в листі загроза соціальній стабільності в одному з найважливіших для виживання України регіонів. Держава не має права допустити активізації в ньому п’ятої колони наших північних «братів».

«Об’єднання «Самопоміч» закликає усіх учасників передвиборних перегонів, які ґрунтуються на патріотичних засадах, підтримати сповнений болю і гідності відкритий лист працівників Південмашу і закликати Президента України, Верховну Раду і Кабінет Міністрів до вжиття невідкладних і дієвих заходів з вирішення питань, поставлених в листі.

Слава Україні!
«Об’єднання «Самопоміч»

Відкритий лист працівників

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини