«Завдяки профілактичним акціям львів’яни живуть довше», – Садовий

Із 1 січня 2020 року медичні працівники отримуватимуть зарплату, яка дорівнюватиме 250% від середньої в країні. Як розповів на зустрічі із медиками Малина на Житомирщині кандидат у Президенти Андрій Садовий, цю поправку в законі про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення відстояла фракція «Самопоміч».

«Це є наша принципова позиція – щоби люди в медицині мали високу зарплату. У своїй програмі я також вказав, що зарплата лікарів має бути не менша, ніж тисяча доларів. Бо особисто для мене здоров’я людини є основою основ. І Україна має вийти на те, щоб у нас тривалість життя була хоча б на рівні з країнами Європейського Союзу», – сказав Садовий.

За його словами, у Львові тривалість життя є вищою, ніж в середньому в Україні. Садовий пов’язує це із постійними акціями профілактики, які проводять медики міста: вимірювання тиску, рівня цукру в крові, медичні містечка тощо.

Крім того, у передвиборчій програмі кандидат на посаду Президента України пропонує забезпечити щорічне фінансування медичної галузі у розмірі не менше 5 % ВВП, запровадити систему медичного страхування, за якої 15 % сплаченого єдиного соціального внеску будуть відраховуватись на особистий рахунок кожного громадянина, а також запровадити програми заохочення до здорового способу життя та протидії шкідливим звичкам.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини