«Завдання просте: за будь-яку ціну знайти компромат на всіх і вся, пов’язаних із «Самопоміччю», – Любомир Зубач

Як повідомив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач, спроба співробітників СБУ провести обшук у його помешканні у Львові пов’язана із так званою «аферою століття», коли окремими шахраями за допомогою «чорних нотаріусів» було вкрадено велику кількість приміщень у громади міста Львів.

«Обшук у моїй квартирі мали здійснити у рамках цієї справи, оскільки дружина працює в Управлінні комунальної власності. Паралельно цього дня такі обшуки провели у багатьох працівників управління, які, до речі, самі виявили схему цих крадіжок та повідомили правоохоронні органи. Однак, чомусь у шахраїв СБУ обшуки не проводить!» – наголошує Любомир Зубач.

Причиною таких «недоліків» процесуальних дій співробітників Служби безпеки народний депутат називає тиск на «Самопоміч» і на нього як на депутата цієї політичної сили.

«Може бути й інше пояснення – це кричуща некомпетентність силовиків. Але тоді наша країна в небезпеці, адже для держави під час війни це рівноцінно смерті», – додає Любомир Зубач.

Нагадаємо, у середу, 12 липня, у львівській квартирі, де проживає народний депутат від «Самопомочі» Любомир Зубач разом з батьками та дружиною, співробітники СБУ намагалися провести обшуки, незважаючи на те, що такі дії без згоди парламенту є незаконними. Після розмови Любомира Зубача із керівником СБУ Василем Грицаком, який повідомив, що вперше чує про спробу такого обшуку і санкції на це не давав, обшук раптово був скасований.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини