«Засідання парламенту без розгляду законопроектів про обмеження депутатської недоторканності та Антикорупційний суд — це імітація роботи», – Роман Семенуха

На переконання народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Романа Семенухи, на сьогодні у парламенті запланований «дерибан» коштів платників податків у вигляді змін до бюджету, запланована чергова порція узурпація влади, включення у порядок денний страшних законів, які знищують свободу слова в Україні.

Натомість фракція «Самопоміч» вимагає негайно розглянути подання про дозвіл на притягнення до відповідальності нардепа Михайла Добкіна, а також ухвалити закон про Антикорупційний суд та обмеження депутатської недоторканності.

«Саме такими рішеннями парламент повинен поновлювати довіру людей. Зараз подання щодо Добкіна стоїть на порядку денному наприкінці пленарного дня, а медична реформа — взагалі опісля. Це все робиться для того, щоб у залі не вистачило голосів для ухвалення цих рішень», – наголошує Роман Семенуха.

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини