Засідання комітету охорони здоров’я зірване через відсутність кворуму

Комітет Верховної Ради із питань охорони здоров’я припинив розгляд законопроекту щодо реформування медичної системи після того, як засідання покинули три народні депутати – Сергій Мельничук (позафракційний), Ігор Шурма та Тетяна Бахтєєва (Опозиційний блок).

Як зазначає народний депутат “Об’єднання “Самопоміч”, заступник голови Комітету Ірина Сисоєнко, під час засідання уже обговорили більшу частину поправок до законопроекту, який готується до другого читання, однак депутати не змогли завершити, адже засідання було зірване:

“З нашого боку є готовність працювати навіть до ранку, але наша робота буде можливою лише за наявності кворуму. Якщо цього не станеться, законопроект буде вважатися таким, що не пройшов засідання комітету, що є обов’язковим для того, щоб винести його в зал на голосування. Відповідно, зараз триває перерва у засіданні комітету, шукають народних депутатів, які могли б забезпечити кворум та подовжити роботу над поправками”.

Нагадаємо, законопроект №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів був проголосований у першому читанні 6 червня. Під час підготовки до другого читання робоча група народних депутатів разом із представниками МОЗ напрацювала спільну редакцію проекту закону.

“Зараз відбувається те, про що були побоювання із самого початку — ті народні депутати, які не працювали у робочій групі, створюють спротив всім тим речам, які напрацьовані в законопроекті, тому ми не можемо продовжувати рухатись відповідно до регламенту Верховної Ради”, – наголошує Ірина Сисоєнко.

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини