«Запитання до Президента і уряду: чи є в країні корупція і чи є функціонуюча влада?» – Олег Березюк

Під час погоджувальної ради парламенту голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк наголосив на тому, що найвищі чиновники українського державного правління сьогодні продукують паралельну, викривлену реальність, яка не має жодного відношення до реальності життя звичайних людей.

«Люди бідніють — в селах і маленьких містах, особливо високогірних районів Карпат, люди декілька місяців не отримують зарплати, шкільні автобуси не їздять, а діти по 8 кілометрів і далі ходять пішки до школи і назад. Це запитання до Президента України і уряду — чи є в нас корупція і чи є функціонуюча влада?

При цьому, Прем’єр-міністр заявляє, що, кажучи про корупцію в Україні, перебільшують стан справ. Так от, я хочу порадити Прем’єр-міністру поцікавитися, скільки коштує квадратний метр дозволу на будівництво чи здачу житла. Він, як і при попередній владі, коштує 6 доларів за квадратний метр. Нехай глава уряду перевірить, хто контролює цю неймовірну корупцію, яка не зникла від попередньої влади», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини