«Запровадження податку на виведений капітал — ключова річ для української економіки», – Олег Березюк

Під час погоджувальної ради парламенту голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликав проголосувати закон про запровадження податку на виведений капітал цього пленарного тижня.

«І далі Президент України «бавиться» з нацією, вносячи цей закон на останній тиждень голосування. Очевидно, так він надіється, що закон не буде розглянутий. Однак, якщо цього не зробити зараз, то прописати податкову політику у бюджеті на 2019 рік з врахуванням податку на виведений капітал буде неможливо», – наголошує народний депутат.

Олег Березюк переконаний — запровадження податку на виведений капітал є основою державності та ключовим інструментом для української економіки, бо підсилює український малий і середній бізнес.

«Поки що рада голосує інші закони – знімає ПДВ з імпорту для олігархічного бізнесу, займається шахрайством цифр щодо нового складу ЦВК. Це поганий знак. Закон 8557 має бути проголосований цього тижня! Це буде ознакою того, що українська держава дбає про українську економіку».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини