«Україну потрібно з‘єднати авіасполученнями» – Садовий в Запоріжжі

«Львову за останні роки вдалось збільшити в рази трафік авіапасажирів. Це дає дуже потужний розвиток багатьом індустріям, створюються тисячі нових робочих місць. Я радий, що в Запоріжжі розуміють важливість цього напрямку і інвестують в аеропорт. Запоріжжя має дуже добрий шанс стати транспортним хабом для Сходу і Півдня України.» – заявив Андрій Садовий під час відвідин будівництва нового терміналу запорізького аеропорту.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів Андрію Садовому про наміри розвивати авіасполучення з іншими українськими містами.

«Це критично важливо. Українці повинні отримати можливість дешево і швидко подорожувати країною. Фактично це питання національної безпеки. Львів вже розвинувся як туристичний центр. Але це може зробити кожне місто. Впевнений, що більшість львів‘ян з радістю приїхали б подивитись на Хортицю, ДніпроГЕС, індустріальні об‘єкти. Це насправді дуже цікаво.»

Він також додав, що фракція «Самопоміч» у Парламенті підтримуватиме виділення коштів із державного бюджету на будівництво злітно-посадкової смуги у запорізькому аеропорту.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини