«Закони про особливий статус і амністію порушують 26 статей Конституції»

Віцеспікерка парламенту Оксана Сироїд закликає колег-депутатів підписатись під конституційним зверненням щодо визнання такими, що не відповідають Конституції, законів про особливий статус окупованих території і закону про амністію.

«Ми всі свідомі, що склад наступного парламенту може бути набагато більше налаштований на співпрацю з Росією, і сьогодні багато хто з вас йде на вибори, декларуючи боротьбу з реваншем. Так от, я прошу боротися з реваншем не словом, а ділом. Підпишіться під конституційним поданням про визнання неконституційними законів про особливий статус окупованих територій і закону про амністію».

Ці закони, за словами Оксани Сироїд, порушують 26 статей Конституції, підривають наш державний лад, а їх метою є  розвалити нашу державу зсередини. Цьому треба завадити.

«Найбільшим досягненням парламенту цього скликання є те, що саме цей парламент вберіг українську державність і українську Конституцію, бо ми не дали можливості внести зміни до Конституції з особливим статусом для окупованих територій».

Для звернення до Конституційного Суду необхідно 45 підписів народних депутатів. Конституційне подання підписали вже 53 народних обранці.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини