Законопроекти, які пропонують за рахунок громади відновлювати те, що зруйнував Путін – не повинні реєструватись у парламенті, – Пастух

Парламент повинен законодавчо визнати окупацію України, а законопроекти, які пропонують за рахунок державного бюджету відновлювати те, що зруйнував Путін – не повинні навіть реєструватись у Верховній Раді. Про це заявив народний депутат України фракції “Об’єднання “Самопоміч” Тарас Пастух.

 

За його словами, серед авторів законопроекту про відшкодування збитків за зруйноване майно під час проведення АТО, який був винесений на розгляд ВР, – депутати президентської фракції. “У мене виникає запитання – чи це позиція Президента, що сьогодні всі видатки, які витягнули з бюджету, з місцевих громад, які забрали з лікарень, шкіл і переклали всі видатки на місцеві бюджети – ми їх сьогодні з державного бюджету маємо витягнути і віддати на відшкодування того, що було зруйновано Путіним  в Україні?”, – вважає народний депутат.

 

На його думку, через такі закони є спроба легалізувати війну, яку розпочала Росія. “До цього часу ми не можемо назвати війну війною, до цього часу ми це називаємо антитерористичною  операцією. Але називаючи це антитерористичною операцією, цей парламент не може  прийняти Закону про визнання організацій терористичними і сьогодні Служба безпеки жодного цього терориста не може притягнути  до відповідальності”, – зазначив Тарас Пастух.

Депутат переконаний, що такі закони не повинні навіть реєструватися у ВР, аби потім російські телеканали розповідали всьому світу про те, що ми називаємо це не війною, а громадянським конфліктом в Україні, і беремо на себе усю відповідальність за відновлення зруйнованих ворогом територій.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини