Законопроект про автономізацію медичних закладів пiдписаний Президентом

Друзi, законопроект 2309а-д, про автономізацію медичних закладів, пiдписаний Президентом!

Вiтаю усіх, хто його очікував, дякую усім, з ким разом ми працювали 2 роки і завдяки цьому, наша держава зробила перший крок в сторону зміни системи фінансування охорони здоров’я та страхової медицини!

Навіть, ті невеликі суми, що виділяються в державному бюджеті на оплату медичної допомоги, мають кожною копійкою йти за оплату медичної допомоги пацієнту, у ту лікарню куди він звернувся.

Тіньові кошти з кишень пацієнтів в благодійні фонди мають викорінюватись і знищуватись, шляхом зміни принципів і умов фінансування лікарень!

Також цим законом вводиться, вперше, визначення “послуга з медичного обслуговування населення”.

Але щоб цей закон, став добром для людей, які будуть приходити в державні і комунальні лікарні, уряд має підготувати і затвердити протягом 6 місяців механізми його реалізації, а саме :
1. Затвердити методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування (за які має платити держава в тому числі).
2. Прийняти порядок проведення конкурсу на посаду головних лікарів.
3. Затвердити порядок укладання і форму договорів між медичним закладом та платником за надану медичну допомогу.
4. Затвердити утворення, права, обов’язки спостережної ради, що буде утворюватись в закладах охорони здоров’я і типове положення про неї.

Тож розраховую, що ці підзаконні акти будуть якісно та своєчасно підготовлені Міністерством охорони здоров’я та затверджені КМУ, щоб закон почав реалізовуватись і змінив ситуацію в медичних закладах, що є зараз!

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті