«Законопроект про заборону продажу енергетиків неповнолітнім вже 2 роки не виноситься на голосування», – Анна Романова

Проект закону, який забороняє продаж енергетичних напоїв особам, які не досягли 18 років, та обмежує їх продаж у закладах культури, спортивних та навчальних закладах, був зареєстрований у Верховній Раді ще два роки тому, однак досі заблокований Комітетом податкової та митної політики.

Співавтори закликають комітет якомога швидше розглянути законопроект та винести його на голосування у парламенті.

«Цей закон надзвичайно важливий для здоров’я нації. Доведено, що енергетичні напої вкрай шкідливі для людей, які страждають на серцево-судинні захворювання, а особливо – для молодого покоління. Відомо про летальні випадки в Україні внаслідок вживання енергетичних напоїв.

Водночас, у багатьох європейських країнах використання енергетичних напоїв суттєво обмежене, і їх продають лише за рецептом лікаря. В Австралії та Новій Зеландії ці напої взагалі заборонені», – наголошує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», співавтор законопроекту Анна Романова.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини