«Законопроект про Конституційний суд необхідно подавати на повторне друге читання та приводити до норм здорового глузду», – Руслан Сидорович
15833602_303 15833602_303

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович, законопроект щодо реформування Конституційного суду України до другого читання не отримав покращення задля створення органу, який має повернути собі довіру людей, а навпаки – знівелював роль Конституційного суду.

«На превеликий жаль, в парламенті і далі продовжується негативна практика, коли при розгляді законопроекту про Конституційний суд вносяться зміни до закону про нотаріат, до законодавства про виконавче провадження, у прикінцевих положеннях продовжується строк конкурсу до Верховного суду, тобто вносяться зміни, які до безпосередньої теми законопроекту не мають жодного відношення. Я можу пояснити, чому так відбувається – тому що окремо ці законодавчі ініціативи, швидше за все, не набрали б достатньої кількості голосів для ухвалення», – зазначає Руслан Сидорович.

Відтак, на думку народного депутата, у парламенті спостерігається елементарне шахраювання, введення і депутатів, і громадян України в оману стосовно того, що відбувається у процесі прийняття закону.

«Такий підхід є категорично неприпустимим. Ми вимагатимемо ставити на підтвердження ті правки, які не мають жодного відношення до Конституційного суду. У тій редакції, в якій сьогодні є законопроект, його підтримати категорично неможливо. Проект закону необхідно подавати на повторне друге читання, приводити у відповідність до здорового глузду, нормотворчої техніки та інтересів людей, і тільки після цього приймати загалом», – переконаний Руслан Сидорович.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#5264 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2483) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2483) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини