«Законопроект про Конституційний суд необхідно подавати на повторне друге читання та приводити до норм здорового глузду», – Руслан Сидорович

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович, законопроект щодо реформування Конституційного суду України до другого читання не отримав покращення задля створення органу, який має повернути собі довіру людей, а навпаки – знівелював роль Конституційного суду.

«На превеликий жаль, в парламенті і далі продовжується негативна практика, коли при розгляді законопроекту про Конституційний суд вносяться зміни до закону про нотаріат, до законодавства про виконавче провадження, у прикінцевих положеннях продовжується строк конкурсу до Верховного суду, тобто вносяться зміни, які до безпосередньої теми законопроекту не мають жодного відношення. Я можу пояснити, чому так відбувається – тому що окремо ці законодавчі ініціативи, швидше за все, не набрали б достатньої кількості голосів для ухвалення», – зазначає Руслан Сидорович.

Відтак, на думку народного депутата, у парламенті спостерігається елементарне шахраювання, введення і депутатів, і громадян України в оману стосовно того, що відбувається у процесі прийняття закону.

«Такий підхід є категорично неприпустимим. Ми вимагатимемо ставити на підтвердження ті правки, які не мають жодного відношення до Конституційного суду. У тій редакції, в якій сьогодні є законопроект, його підтримати категорично неможливо. Проект закону необхідно подавати на повторне друге читання, приводити у відповідність до здорового глузду, нормотворчої техніки та інтересів людей, і тільки після цього приймати загалом», – переконаний Руслан Сидорович.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини