«Закон про збільшення повноважень Нацгвардії може перетворити Україну на Північну Корею» – «Самопоміч»

На думку представників фракції «Об'єднання «Самопоміч», зареєстрований у Верховній Раді законопроект #6556 про збільшення повноважень Національної гвардії України загрожує і правам людини, і безпеці та правопорядку в Україні.

Зазначений документ у разі прийняття призведе до масових заворушень та порушення прав людини. Загрожує ініціатива і звичайним нацгвардійцям, які ризикують знову опинитися у першому ряді та виконувати накази, подібні до тих, які віддавали у грудні 2013 року під час Євромайдану.

«У руках політиків, – певна народний депутат від «Самопомочі» Олена Сотник, –  це кричуща загроза для людей, коли військові виходять та фактично виконують функції поліцейських, не розуміючи, що таке права людини та поліцейська функція. Міністр внутрішніх справ повинен займатися реформуванням поліції, що має виконувати свої обов’язки, а Національна гвардія, як військове формування, нарешті має повністю перейти під командування Збройних сил України, вона для цього була підготовлена».

Вона переконана: на вулицях українських міст не має бути військової техніки, військових та порушень прав людини.

«Ми не допустимо, щоб цей законопроект перетворився на реальність, тому що його прийняття може призвести до загрози державного перевороту, створення альтернативної армії та перетворення міст на Північну Корею та інші країни, де заправляють військові та панує поліцейська система», – підсумовує Олена Сотник.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини