«Заклинаннями про вступ до НАТО болото «Широкого Лану» не висушиш», – Оксана Сироїд

За словами віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, після чотирьох років бездіяльності Головнокомандувача, уряду та коаліції у питаннях реформування української армії, влада все одно продовжує переконувати людей у неминучості вступу до НАТО.

«За чотири роки ми так і не побачили жодних нових законів: про Збройні сили України, про оборону, про сектор оборонної промисловості, про соціальний захист військовослужбовців, про ветеранів, про альтернативну невійськову службу, про військовий обов’язок і військову службу та багато інших. Така бездіяльність руйнує українську армію і, на жаль, нищить перспективи вступу до НАТО так само, як і підтримку якісних союзників.

Проте, нас і далі переконують, заклинають про неминучість вступу до НАТО. Та заклинаннями болото в «Широкому Лані» не висушиш. Вступ до НАТО означає дотримання чітких норм і стандартів», – зазначає Оксана Сироїд.

На її переконання, якщо влада дійсно хоче вступу до НАТО та розвитку українського війська, не треба оголошувати про наміри, потрібно просто перестати красти з оборонного бюджету і поважати українського солдата.

«А влада, яка зробила оборонний бюджет держави другим після нафтогазового сектору джерелом корупції в країні, веде свій народ і свою армію точно у напрямку, протилежному від НАТО», – наголошує віце-спікер.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини