«Закарпаття недоотримує близько мільйона туристів на рік через погане транспортне сполучення», – Садовий

З часу останнього робочого візиту на Закарпаття мера Львова Андрія Садового мало що змінилось – прикордонний регіон досі не має якісного сполучення з великими українськими містами. А це, на переконання політика, є питанням національної безпеки України.

«Був тут влітку, достатньо різко наголошував на необхідності авіаційного, залізничного сполучення та ремонтів доріг на Закарпатті. Звертав увагу на цю проблему очільників державних органів влади.

Після того були заяви Прем’єр-міністра про те, що літаки вже незабаром будуть літати. Пам’ятаю, Президент зустрічався із Президентом Словаччини. Домовлялися, що до кінця цього року літаки вже полетять. Але сьогодні якісного внутрішнього сполучення з українськими містами регіон таки не має», – розповів під час зустрічі в Ужгороді тепер вже кандидат у Президенти України Андрій Садовий.

На його переконання, через цю проблему Закарпаття недоотримує щонайменше мільйон гостей протягом року.

«Україна, яка говорить про важливість Закарпаття, таке враження, що відштовхує його. Потенціал тут неймовірний, але хто буде їхати поїздом чи машиною 12 годин з Києва? Літаком не долетиш. Тому відновлення нормального сполучення – це те, на чому я буду наполягати негайно», – наголосив Садовий.

Нагадаємо, у серпні 2018 року після поїздки на Закарпаття Андрій Садовий скерував листи до Президента, Прем’єр-міністра та міністра інфраструктури України щодо розвитку транспортної і прикордонної інфраструктури Закарпаття та закликав представників найвищої влади в країні діяти, аби виправити ситуацію.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини