“За два дні треба визначити, де в Україні знайти 527 мільярдів гривень і кому ці гроші віддати”, – Соболєв

У “Самопомочі” хочуть знати причини, чому така прірва грошей має піти на Нафтогаз, ГПУ, МВС та СБУ. Про це повідомив Заступник голови фракції “Об’єднання “Самопоміч”, Голова Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Він зазначив, що за два дні депутатам треба визначити де знайти 527 мільярдів гривень, і кому в Україні ці гроші віддати.

“При тому, якщо ви не натиснете кнопку “за”, вас персонально звинуватять, що ви агент Путіна, залишаєте без грошей мільйони людей, включно з інвалідами, і запускаєте дефолт”, – констатує Соболєв.
Депутат наголосив на необхідності участі медіа у контролі за розподіленням бюджету.

“30 мільярдів грошей платників податків для Нафтогазу; і ще 12 мільярдів для його колег по дерибану цієї сфери; 3,8 мільярда Генпрокуратурі; 4,4 мільярда СБУ; 32 мільярда МВС (це без Нацгвардії; небажання оподаткувати експорт металу та хімії, і готовність далі миритися з блокуванням мільярдних дивідендів для держави у державних же підприємствах. Ось, що запропоновано схвалити, ось де треба рити, ось де має бути вся увага медіа та суспільства”, – підкреслив депутат.

При тому Соболєв зауважив: “Маємо завдання максимально розкопати все до суботи. Вже запросили в уряду інформацію про кошториси, тобто ВСІ причини, чому така прірва грошей людей має піти на Нафтогаз, ГПУ, МВС та СБУ”.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини