З’їзд ДемАльянсу підтримав Андрія Садового

З’їзд ДемАльянсу підтримав Садового, закликав до переговорів щодо єдиного кандидата в Президенти та спільного походу на парламентські вибори

3 лютого в галереї мистецтв «Цех» відбувся XVI з’їзд партії ДемАльянс, присвячений президентським виборам.

Під час з’їзду представники партії озвучили, що ситуація в країні дійшла до критичного рівня, коли громадяни зневірені в можливості змін на краще.

Повернути їм цю віру може об’єднання демократичних політичних сил та перемога на президентських виборах єдиного кандидата.

Делегати з’їзду підтримали Андрія Садового як гідного бути єдиним кандидатом від демократичних сил та закликали розпочати переговори з іншими політичними лідерами, аби до 28 лютого завершити процес об’єднання.

Крім цього, ДемАльянс закликав Громадянську позицію, «Самопоміч», «Силу людей» та інші демократичні партії йти на парламентські вибори спільною командою.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини