З понеділка «Самопоміч» починає формувати список на парламентські вибори

Починаючи із 13 і до 27 травня у регіональних осередках «Об’єднання «Самопоміч» відбуватиметься рейтингування майбутніх кандидатів у народні депутати від політичної сили.

Йдеться про принцип «відкритих списків», за яким усі партійці голосуванням визначатимуть номер конкретного кандидата у загальному переліку кандидатів у народні депутати від політичної сили.

Про це під час з’їзду політичної партії повідомив голова виконавчого комітету Олег Лаврик.

Нагадаємо, раніше лідер «Самопомочі» Андрій Садовий заявив, що партія піде на парламентські вибори із 80% нових облич у списку. За словами політика, це будуть регіональні лідери, лідери громадських думок та професійних спілок і організацій. 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини