З 10 червня розпочинається перший етап реформи ЖКГ

Від завтра власники житла та нежитлових приміщень зможуть самостійно, без втручання влади, обирати форму управління будинками – ОСББ, професійне управління, а також обирати управителів.

«При цьому, ціна управління буде не встановленою, а договірною між власниками будинків та управителями», – коментує народний депутат фракції “Самопоміч” Альона Бабак.

Вона звертає увагу на те, що змінами до закону про житлово комунальні послуги регулювання надання послуг водо-, теплопостачання, електро, газопостачання та поводження відходів було відтерміноване.

Однак положення про свободу вибору управителів набули чинності від сьогодні, і вже з неділі власники будинків, яких не влаштовують сьогоднішні управителі, можуть замінити із та узгодити ціни наданих послуг самостійно.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини