З 1 жовтня українці можуть втратити субсидії на послуги транспортування газу

Про це повідомила депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак.

“Річ в тім, що від завтра вступає в дію новий закон про ринок газу. І підзаконними актами до цього документу, НКРЕКП зобов’язує споживачів укладати договори і на поставку газу із газопостачальним підприємством, і на його транспортування з оператором газорозподільчих мереж”, – зазначає вона.

А у переліку комунальних послуг, визначеному законами і розпорядженнями КМУ, такої послуги як транспортування газу – немає.

“Відповідно і субсидія на неї надаватися не може. Тобто, окрім того, що кожен споживач буде змушений укласти не один, а два нові договори, що вже веде до незручностей при оформленні, це ще й може вдарити по кишеням громадян”, – пояснює нардеп.

У зв’язку із цим «Самопоміч» закликає Уряд звернути увагу на це питання, і усунути на рівні підзаконних актів такі неузгодженості.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини