«ЄС – це добробут, а не злидні. НАТО – це безпека, а не російська агресія», – Березюк

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» підтримує зміни до Конституції щодо напрямку України до Європейського Союзу та НАТО. Як зазначив голова фракції Олег Березюк, ЄС та НАТО – це інструменти, створені проти розповсюдження російської агресії.

«Туди хочуть українські люди, бо вони туди емігрують. Десять мільйонів паспортів – це десять мільйонів потенційних трудових мігрантів, тому що сьогодні корупція роз’їдає Україну. «Що ти несеш в Україні в латаній торбині»? Так і хочеться задати це Шевченкове запитання, слухаючи «бравади». Що несеш? Тотальну корупцію у використанні військового бюджету, що призводить до злиднів у «Широкому лані», загибель воїнів на полігоні, коли вони використовують гранатомети, які розриваються в їхніх руках? Чи тотальну корупцію в газовій сфері – продаж газоносних земель російським олігархам, випуск «Укрнафтою» сотень тисяч кубометрів газу в повітря, коли тарифи несуть злидні для пересічного українського господаря? Коли уряд закриває школи, не фінансує субвенцію учням у селах, а гральні клуби ростуть як гриби?

«Що ти несеш в Україні в латаній торбі? Благоденствіє, указом новеньким повите? Іди ж здоров, та не забудь злидням поклонитись». Український народ знає, куди він іде, за чим, і він переможе», – сказав із трибуни парламенту Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини