Єгор Соболєв: «Згадайте обіцянки творити нову державу»

Народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» закликає колег взятись за закон про відкриті списки. 

«На площі Конституції під парламентом люди, які прийшли, щоб просити свій парламент виконати те, що було обіцяне. Пам’ятаєте, як багато з нас йшли на вибори творити нову державу після Євромайдану? І одна з тих ідей – це перехід на нові правила виборів: коли людина буде голосувати і за партію, і за конкретного кандидата від цієї партії, і цей депутат буде персонально нести відповідальність за кожен голос.

Закон про відкриті списки партій готовий до голосування. І дуже багато поправок дозволяють детально обговорити і ухвалити наймудріше рішення. Ми наполягаємо, щоби це голосування відбулося якомога скоріше. Пам’ятаєте, коли готувався до розгляду законопроект про створення антикорупційного суду, я казав, що без ухвалення цього закону ми з парламенту не вийдемо з чистою совістю.

Я впевнений, що ті, хто буде голосувати за закон про відкриті списки партій, зможе вийти з парламенту з гордістю. Давайте покажемо людям, які зібралися на площі Конституції і дивляться за нашими рішеннями з усієї країни, що ми їх справді представляємо, і що ми готові дати країні правила виборів, які будуть допомагати людям проводити своїх представників до Верховної Ради України», – наголосив Єгор Соболєв.

Зауважимо, що біля будівлі парламенту тривають численні акції. Люди вимагають не проводити вибори за законом Януковича і запровадити пропорційну систему з відкритими списками.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини