Єгор Соболєв закликає скликати екстрене засідання ВР для перегляду змін до закону про електронне декларування

«Вчора, під час ухвалення закону, який був добре підготовлений та обговорений, внесені з голосу правки зробили його в прямому і переносному сенсі суперечливим. Найбільша проблема, яка зараз є в цьому законі – він в одному пункті каже про те, що ті, хто будуть подавати першу декларацію, мають це зробити до 1 травня цього року, а в іншому пункті зазначено, що ті, хто вперше включений до переліку суб’єктів декларування, мають це робити в 2018 році.

Окрім того, відповідно до закону, всі, хто співпрацює із громадськими організаціями, включно із третіми особами, мають подавати декларації, чи то прибиральники, чи постачальники паперу», – зазначає народний депутат.

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету Ради пропонував скасувати ухвалений законопроект, скликати наступного тижня екстрене засідання парламенту та забрати із документа суперечливі моменти.

Оскільки Верховна Рада відхилила відповідну постанову про скасування голосування, Єгор Соболєв звертатиметься до спікера з офіційним листом, аби наступного тижня все ж зібрати екстрене засідання парламенту і прийняти добрий законопроект.

«Я думаю, цю ідею має підтримати і Президент. Адже в тому вигляді, в якому закон був вчора наголосований, він повністю суперечить сам собі. Спеціальне засідання парламенту – це хороший вихід, щоби прийняти закон, який звільнить наших солдатів, курсантів, сержантів від подання декларацій, і водночас не дозволить клептократам маскуватися під військовослужбовців, не буде бити по громадських організаціях, дезорганізовувати роботу журналістів і дезорганізовувати саме законодавство», – підсумовує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини