Єгор Соболєв: «Якщо ми не змінимо правил управління державою, до влади прийде нова банда»

Нині, за словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, Україна переживає унікальний момент, коли суспільство вперше вийшло на вулиці не проти когось та не з метою помсти, а задля встановлення нових правил. Відтак, акцентує він, далі на дивані залишатися не можна.

Політик підкреслює: «Ми вперше кажемо, що річ не в тому, щоби вигнати чергову банду. Якщо ми не змінимо правил управління державою, прийде нова банда. І в цьому сенсі Порошенко є прекрасним прикладом. Він прийшов до влади після неймовірного повстання людей, а зробив те, що було зроблено і до нього, тобто перетворив усю цю енергію та надію на обман й зневіру.

На відміну від Януковича, який був прихильником бандитського методу залякування та затискування, Порошенко все забріхує. Зараз не тільки всередині країни, але і за її межами наші ініціативи намагаються представити ініціативами людей, які дестабілізують ситуацію в Україні. Однак, ми майже два місяці стоїмо з мирним протестом, не образивши при цьому жодного правоохоронця. Усі зіткнення, які сталися за цей час на Грушевського, це наслідок спроб правоохоронців розігнати мирне зібрання людей».

Мета активістів – не потрясіння, а мирний та спокійний протест, під час якого вимагають створення Антикорупційного суду, переходу до нових правил виборів наступного парламенту, ліквідації депутатської безкарності, створення процедури імпічменту Президента, аби Президент, який переступив закон, міг бути відсторонений цивілізованим та демократичним способом, та відставки Генерального прокурора Юрія Луценка.
Останній, за словами Єгора Соболева, зараз є найбільшою загрозою громадянським свободам і демократії та найбільшим провідником політичних репресій. Свідчення цього – ініціювання Генпрокурором арештів учасників табору на Грушевського. Наприклад, днями суд у Маріуполі відмовився віддавати депутатам на поруки учасника табору та колишнього добровольця Олександра Новікова. Раніше чоловікові обрали запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою у Донецькій області, попередньо викравши його в Києві.

«Ініціатором таких арештів є Юрій Луценко, – певен народний депутат. –Конкретно щодо Олександра Новікова Луценко доручив донецькій поліції 17 жовтня, у день, коли ми вийшли під парламент, зайнятися його справою 2014 року. Тому відставка нинішнього Генерального прокурора є дуже важливим способом ліквідації системи політичних репресій, повернення країни у стан нормального та цивілізованого політичного діалогу».

«Ми просимо всіх українців зі всього світу допомогти нам цивілізовано та мирно встановити доброчесне управління державою, перейти від клептократїї до демократії», – підсумовує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини