Єгор Соболєв: «Я підтримую ініціативу щодо звільнення нинішніх членів НАЗК»

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв зауважує: «Учора я побачив, що двоє з чотирьох членів Агенції з запобігання корупції – Радецький і Рябошапка – пропонують відверто саботувати перевірку декларацій топ-посадовців, хоча це завдання, з метою виконання якого орган був створений, задля якого він отримує гроші платників податків. Якщо цей саботаж не виправляється не перший місяць, чесно кажучи, навіть не перший рік, я думаю, прийшов час їх звільняти. Я підтримую ініціативу міністра юстиції про звільнення з Агенції з запобігання корупції спеціальним законом, бо ці люди провалили завдання перевірки декларацій топ-посадовців».

«Ми отримали прозорість, що добре, але не отримали відповідальність посадовців за свої декларації, що дуже погано», – додає народний депутат.

Однак, зауважує Єгор Соболєв, необхідно максимально конструктивно підійти до набору нового складу органу. Він підсумовує: «Я пропоную при наборі нових працівників залучити іноземців, щоби уряди Сполучених Штатів, Канади, Великої Британії, Європейський Союз допомогли нам при відборі нових керівників Агенції з запобігання корупції, аби ми не змінили «шило на мило».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини