Єгор Соболєв: «Вимагаємо довести до кінця розслідування нападу тітушок на людей у Полтаві»

Перебуваючи із робочим візитом у Полтаві, народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв та Семен Семенченко прибули до місцевого управління внутрішніх справ, щоб дізнатися, як просувається розслідування сумнозвісних квітневих подій, коли тітушки побили людей, що протестували проти забудови арки.

Як повідомив Єгор Соболєв, справа про ножові поранення двох ветеранів війни за Незалежність уже розслідувана та передана до суду. «Попросили начальника слідства управління поліції області так само довести до кінця розслідування, хто ще був учасником і – головне – організатором нападу. За нашими даними, ця ж група тітушок минулої зими била підприємців у Києві», – наголосив парламентар.

Народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» спільно із колегами із полтавського осередку і надалі відстежуватимуть перебіг розслідування та контролюватимуть, аби ця справа також дійшла до обвинувачення.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини