Єгор Соболєв: «Воєнний стан – це обов‘язок, але не єдиний»

«Ми вважаємо, що це – обов‘язок і парламенту, і Президента запровадити воєнний стан після того, як на нашу державу напали», – заявляє депутат Єгор Соболєв. Але «Самопоміч» пропонує, щоб це не були просто слова, які звучать вже п‘ятий рік.

«Ми пропонуємо повністю розірвати дипломатичні відносини з Росією, запровадити візи для громадян РФ і припинити закуповувати в росіян товари, які ми можемо виробляти самі або купувати у партнерів. Тоді це буде серйозний крок і демонстрація нашим партнерам, що ми дотримуємось санкцій, які не дозволять Путіну фінансувати далі війни проти України і інших країн світу».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини