Єгор Соболєв: «Влада пропонуватиме амністію корупціонерам»

У понеділок, 2 квітня, на засіданні Антикорупційного комітету парламенту мало розглядатися питання скасування електронного декларування для громадських активістів. Однак кворум для проведення обговорення зібрати не вдалося.

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв розповідає: «Немає представників Блоку Петра Порошенка, «Народного фронту», Радикальної партії та Опозиційного блоку. Саме ці політичні сили, додає політик, і підтримували рішення про запровадження декларацій для активістів. Причина такої ініціативи, за словами Єгора Соболєва, криється у бажанні приховати власні корупційні «здобутки».

Він підкреслює: «Електронне декларування було придумане, аби тримати під контролем тих, хто використовує гроші платників податків. І Президент, народні депутати з правлячої коаліції, які не можуть дуже часто відповісти на запитання: «Де ви то взяли?», вирішили перекласти з хворої голови на здорову, запровадивши цю вимогу для громадських активістів.

Я впевнений, вони грають у фарс, коли кажуть, що хочуть змінити закон. Зараз вони втілюють свою наступну мрію – домогтися амністії власним корупційним капіталам. Вони пропонуватимуть амністувати ні в чому не винних громадських активістів та будуть пропонувати амністію корупціонерам, казатимуть: «Бачите, тут всі замазані, давайте всіх пробачимо та почнемо жити з чистого листа». У цьому сенс всіх цих операцій, явок, неявок, пропозицій».

Єгор Соболєв продовжує: «Електронне декларування посадовців було одним зі здобутків цього парламенту після Євромайдану, коли всі без винятку корупціонери були викриті громадянами. Електронне декларування – це реєстр корупціонерів, де чітко зазначено, скільки у вас вкрали та на що ці гроші витратили. Це, перш за все, в інтересах українського суспільства. А от декларування громадських активістів – це проти інтересів суспільства. Коли громадяни контролюють урядовців – це нормально. Коли урядовці намагаються контролювати громадян, це шлях до путінської Росії».

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини