Єгор Соболєв: «Візьміть гроші у Генпрокуратури і віддайте суспільному мовленню»

Депутат «Самопомочі» просить виділити гроші на розвиток суспільного мовлення в Україні. Навіть каже, де ці кошти взяти.

«В Україні немає жодного комерційного телеканалу, де немає маніпуляції і замовних матеріалів, і в цьому сенсі суспільному мовленню треба дякувати, бо вони вирахували брехню і оплачену неправду. Але є одна біда – що цього року, що на наступний рік їм не виділяється достатньо грошей, що передбачено ухваленим нами ж законом для того, щоб вони утверджували цю правду і доносили до людей інформацію. Що вкрай важливо для творення демократії».

Єгор Соболєв на годині запитань до уряду дорікнув Гройсману, що на ГПУ гроші є, а на тих, хто доносить правду – немає.

«Розумію, що стоїть проблема економії коштів платників податків. Є Генеральна прокуратура, якій ми насправді обрізали функції, і якій фінансування збільшується мільярдами. Візьміть там і дайте суспільному мовленню».    

Прем‘єр традиційно спершу переклав відповідальність на РНБО, мовляв, це Радбез розподіляє видатки на силові відомства, і Кабмін тут ні до чого. А потім ще цинічно заявив, що суспільне мовлення, виявляється, фінансується на 100%, просто «ви не голосували» за проект бюджету-2019.

Така відповідь, каже Соболєв, «показує, що уряд або не контролює, як витрачаються сотні мільйонів гривень платників податків, або свідомо намагається всіх надурити. Що лише підкреслює потребу в сильному Суспільному».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини