Єгор Соболєв: «Важливо якомога швидше створити Антикорупційний суд»

На думку народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, НАБУ та Антикорупційна прокуратура – єдині в країні слідчі та прокурори, які по-справжньому рвуть кругову поруку. «Наприклад, справа військового прокурора Костянтина Кулика, яка показує продажність та безсовісність нинішньої Генеральної прокуратури», – розповідає політик.

Однак, аби досягнення нещодавно створених антикорупційних відомств не були змарновані, а в країні почалися реальні посадки та спецконфіскації, необхідно створити спеціалізований суд. Це потрібно, пояснює народний депутат, тому що нині ключові справи ігноруються у судах.

«Справа Кулика» взагалі не розглядається. У жовтні минулого року її було передано до суду. Сьогодні – лютий, і жодного засідання немає. І так по багатьох важливих справах. Судді бояться. Відповідно, хтось на них тисне, щоб вони просто не виконували свою роботу», – підкреслює Єгор Соболєв.

Підсумовуючи, він додає: «Ми зареєстрували проект закону про антикорупційний суд, і дуже важливо, щоб цей суд був створений якомога швидше. Директор Антикорупційного бюро каже, що є можливість зробити це до кінця року, якщо буде ухвалено відповідний закон».

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини