Єгор Соболєв: «Упродовж лічених тижнів маємо створити безжалісний до топ-корупціонерів суд»

На переконання народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, закон про антикорупційний суд є найважливішим з усіх законів, які має ухвалити чинний склад Верховної Ради.
«Ми дуже довго домагалися, аби він з’явився в Раді, і парламент почав за нього голосувати, – пригадує політик. – Врешті, 1 березня, більш як місяць тому, закон було ухвалено в першому читанні. Це відкриває нам шлях до того, щоб в цілому його проголосувати та створити суд, який почне відправляти за грати топ-корупціонерів».
Черговим свідченням нагальної потреби ухвалити відповідну ініціативу є нещодавнє рішення суддів, котрі дозволили народному депутату Розенблату, звинуваченому у корупції, виїжджати за кордон. Останній аргументував свій виїзд тим, що йому треба взяти участь у конференції в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Створення суду, який буде безжалісним до народних депутатів, міністрів, усіх високопосадовців, що переступають через законодавство про запобігання корупції, – певен Єгор Соболєв, – є завданням, без якого ми не можемо вийти з цієї зали з піднятою головою».

За його словами, у Верховній Раді вже зареєстровані всі поправки до проекту закону, а термін їх внесення сплив. «Залишилося виносити документ в зал та голосувати за нього. На жаль, ні спікер парламенту, ні інша більшість народних депутатів не проявляють жодної ініціативи, щоби документ було ухвалено», – акцентує народний депутат.

Він підсумовує: «Я думаю, сьогодні дуже важливо, щоб кожен громадянин запитував своїх представників у парламенті – коли ви проголосуєте за це рішення?» Так само я прошу західних дипломатів, аби вони застосували всі можливі кроки, щоб цей закон був ухвалений. Це – в інтересах України, в інтересах цивілізованого світу. Без цього ми не зможемо піти далі. Це рішення треба ухвалити впродовж лічених тижнів».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини