Єгор Соболєв: «Українські компанії минулого року віддали Росії 1 мільярд доларів за вугілля»

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» поцікавився у представників Кабінету міністрів, чому Уряд не приймає постанову про заборону імпорту російського вугілля.

«У світі немає проблем з тим, щоб купити вугілля. Більше того, за даними Державної служби статистики минулого року південноафриканське вугілля коштувало Україні дешевше за російське. Втім українські компанії за дозволом українського Уряду минулого року віддали Росії 1 мільярд доларів за вугілля. У такий спосіб ми фактично профінансували економіку агресора. Що заважає Уряду прийняти пропозицію міністра енергетики та ухвалити рішення про заборону імпорту російського вугілля?» – поцікавився Єгор Соболєв.

У відповідь профільний міністр Ігор Насалик заявив, що нині в Україні працюють надзвичайні заходи, тож «ми практично не працюємо зі станціями, які не працюють на газовій групі вугілля».

Говорячи про обмеження імпорту, він зауважив: «Міністерство зробило уже кардинальний крок на направило в Державну фіскальну службу та енергетичну митницю звернення з проханням, аби при в’їзді вугільної продукції на територію України з походженням з зони ОРДЛО вона конфісковувалась».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини