Єгор Соболєв: «Ухвалюємо закон про справжній Антикорупційний суд і виходимо з парламенту з чистою совістю!»

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв акцентує: «Ми дуже цінуємо бажання знаходити у парламенті спільні рішення та голосувати за них разом. Поза сумнівом, утворення закону про Антикорупційний суд є одним з таких завдань. Тільки в мене прохання до спікера та всіх – давайте припинимо дезінформувати українське суспільство про те, що представники Верховної Ради України ведуть перемовини з МВФ та Венеціанською комісією».

«Правда, – продовжує народний депутат, – полягає зовсім в іншому – Україна потребує правосуддя, а Антикорупційний суд, який атакує топ-корупціонерів, є найнеобхіднішим інструментом для створення цього правосуддя. Судді, які беруть хабарі, мають опинитися в цьому Антикорупційному суді на лаві підсудних разом з тими, хто їх призначав».

Єгор Соболєв зауважує: «Міжнародний валютний фонд, Уряд Сполучених Штатів, Європейський Союз, експерти Венеційської комісії підтримують бажання українського народу мати правосуддя. Не треба з ними ніяких перемовин. Немає, про що говорити! Ухвалюємо закон, забезпечуємо в законі, що судді будуть відібрані по-чесному, що суд буде спеціалізуватися саме на справах про топ-корупцію, і виходимо з парламенту з чистою совістю».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини