Єгор Соболєв: «У корупціонерів сьогодні свято»

Аналізуючи рішення Конституційного суду щодо скасування статті Кримінального кодексу, яка передбачає покарання
для чиновників за незаконне збагачення, важливо звернути увагу на прізвища народних депутатів, які підписалися під
відповідним конституційним поданням.

Це, за словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, представники фракції «Блок
Петра Порошенка», «Народний фронт», «Опозиційний блок». Парламентар наголошує: «Їх всіх об’єднує страх перед цією статтею».

Що стосується мотивації КСУ в цьому питанні, то Єгор Соболєв розповідає: «До десяти років в’язниці може отримати суддя Конституційного суду, якщо не зможе пояснити походження свого майна. Це їх лякало. Наскільки я поінформований, сам голова Конституційного суду Станіслав Шевчук просував це рішення. Треба тепер дивитися, яка у нього є власність».

Крім того, скептично народний депутат оцінює обіцянки, зокрема Президента, щодо розробки нової аналогічної статті Кримінального кодексу. Єгор Соболєв підкреслює: «Я думаю, це обман. Пам’ятаєте, коли Артур Герасимов (голова фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді) взяв безпосередню участь у творенні в законодавстві вимоги, щоб громадські активісти теж подавали декларації, як і чиновники, яких вони викривають? Потім і Петро Порошенко, і Артур Герасимов обіцяли не один раз, що все виправлять, але в Раді «випадково» на це не вистачило голосів». 

«У них сьогодні свято. Треба нам всім добре думати, як і Конституційний суд, і парламент очистити від людей, які не виконують закон, починаючи з себе, а топчуться по будь-яких законах», – підсумовує парламентар.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини