Єгор Соболєв: “У керівництва держави є вибір. Зробіть його в інтересах України”

Цими днями у домівках п’ятьох учасників акції “Велика політична реформа” під парламентом та ветеранів АТО відбулися обшуки. За словами народного депутата від фракції “Об’єднання “Самопоміч” Єгора Соболєва, мова про трьох бійців батальйону “Донбас”, одного “айдарівця” та волонтера. У результаті цих дій вилучено форму з нагородами та зареєстровану зброю.

“Поки хлопці вимагають від держави рішень в її інтересах, а не в інтересах збагачення окремих керівників, до них додому, де знаходяться жінки, діти, батьки, приходить Національна поліція та каже: є кримінальна справа про участь у незаконних збройних формуваннях, – акцентує народний депутат. – Я хочу сказати всім, хто віддає такі накази, що це шлях в нікуди”.

Єгор Соболєв вчергове нагадує: люди хочуть, аби влада виконала свій обов’язок. Він зауважує: “Ми просимо Президента внести до парламенту закон про Антикорупційний суд, який покаже всьому суспільству, що відбулося життя по-новому, що топ-корупціонери дійсно відправляються за грати. Учора ми віднесли йому документ з розробленим законом та нашою відмовою від авторства, аби Президент, згідно з рекомендацією Венеціанської комісії, вніс документ до парламенту”.

Однак, якщо влада ігноруватиме волю громадян та займатиметься репресіями, певен народний депутат, українці врешті прийдуть до їх домівок та місць, де клептократи всупереч закону роблять бізнес. “Люди не відступлять, – підсумовує Єгор Соболєв. – Сьогодні у Президента, міністра внутрішніх справ та інших керівників держави є вибір. Я дуже прошу, аби вони зробили його в інтересах України”.

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини