Єгор Соболєв: «Треба ув’язнювати суддів-корупціонерів. Антикорупційний суд з цим впорається»

На переконання народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, президентський законопроект про Антикорупційний суд треба ухвалювати в першому читанні та вносити важливі зміни до другого.

Наголошуючи, чому не можна це відтягувати, політик зауважує: «Я думаю, якщо Президент забере його назад, то знову виграє час, а ми програємо. Мова про час для утвердження правосуддя, аби топ-корупціонерів відправляти за грати.

Я виступаю за те, щоб ми ухвалили законопроект у першому читанні. Між першим та другим читанням написали, що цей суд має займатися тільки справами про топ-корупцію, не треба йому розглядати справи про наркотики, як пропонує Президент. Крім того, написали, що іноземні інспектори мають допомогти нам виключити всіх корупціонерів, які побіжать влаштовуватися в Антикорупційний суд, та те, що суд має бути створений максимум за рік. Це можна вписати між першим та другим читанням та потім спокійно голосувати за закон в цілому».

Антикорупційний суд, за словами народного депутата, насамперед має стати судом для корумпованих суддів. «Нинішні судді в більшості своїй, – підкреслює він, – особливо у важливих судах, є корупціонерами, вони не саджають одне одного. Треба, щоби суддів-корупціонерів почали ув’язнювати. Антикорупційний суд може прекрасно дати раду цьому завданню. Якщо хтось всередині не витримає, ясно, що він першим має бути за ґратами. Починати треба з себе».

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини