Єгор Соболєв: «Справжні вибори можуть відбутися лише за новим законодавством»

На думку народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, через ідею дострокових парламентських виборів Президент та частина його оточення мають надію випустити пар: «Мовляв, зараз люди обурюються, виходять на вулиці — треба відправити їх на вибори. Бо все одно вибори відбуваються за їхніми правилами: голова ЦВК — досі Михайло Охендовський, грошей на політичну рекламу у них безліч, робота армії «купувальщиків» голосів налагоджена».

Народний депутат наголошує – справжні вибори можуть відбутися за декількох умов. По-перше, парламент повинен ухвалити нове виборче законодавство — про вибори народних депутатів на пропорційній основі за відкритими списками партій. По-друге, мають бути незалежний Генеральний прокурор та міністр внутрішніх справ, які «битимуть по руках тих, хто підкуповуватиме людей». І по-третє — якщо буде заборонена на політичну рекламу, яка є «головною зброєю олігархів на виборах».

«Олігархи та їхні представники готуються до виборів завжди, і тому жодні вибори вони не програли. Але суспільство зараз не готове до виборів. У нас дуже багато людей, які готові повставати проти несправедливості, але дуже мало тих, які готові творити справедливість. Тому одне із наших завдань — виявити людей, які замінять тих, хто не годиться — від центрального до районного рівня. Суспільство має делегувати гідних людей і провести їх на посади», – підсумовує Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини