Єгор Соболєв: «Сьогодні єдиний правильний варіант — це ізоляція окупованих територій»

На сьогоднішній зустрічі лідерів у «нормандському форматі» Україні необхідно проявляти стійку позицію та наполягати на своєму. Про це заявив народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Путін впевнено й цілеспрямовано веде Росію до колапсу. Україні треба не здатися у цей важкий період. Президенту потрібно пояснювати те, що уже другий рік пояснює «Самопоміч» – не буває виборів на окупованих територіях, там буває лише окупаційна адміністрація. Для Путіна дуже вигідним планом є називати свою окупаційну адміністрацію, делегатів від ГРУ та ФСБ, начебто українськими міліціонерами, місцевими депутатами. Для цього він постійно ініціює проведення виборів на території, де стоїть його армія та керують його спецслужби. Україні, своєю чергою, треба казати, що це абсурд», – розповідає Єгор Соболєв.

Народний депутат наголошує: «Самопоміч» створила законодавство, яким пропонується визнати частину територій Донецької та Луганської областей окупованими та визначити, у який спосіб та у якій послідовності Україна згодом їх звільнить.

«Тому Президенту треба стояти на позиції здорового глузду», – певен Єгор Соболєв.

Народний депутат резюмує: західні демократії можуть не погоджуватися з риторикою тої чи іншої країни, проте вони завжди чують партнерів.

Виходячи з цього, Україні необхідно звернутися до них з такими словами: «Не буде миру після того плану, який пропонує Путін, буде ще більше війни, тому що його політичний спецназ зайде в Україну зсередини, буде ще більше протистояння та руйнування. Єдиний правильним варіант зараз – ізолювати окуповані у військовий спосіб території, щоби вони не могли далі розповсюджувати агресію, відбудувати сильну, добропорядну та привабливу для всіх Україну. Росія ж рано чи пізно в її нинішньому вигляді матиме величезну внутрішню біду. У цей момент, як це зробили хорвати зі своїми територіями, Україні потрібно повернути те, що в нас забрав путінський режим».

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Міжнародна співпраця