Єгор Соболєв: «Що заважає уряду обмежити закупівлю товарів з Росії, які можуть виготовляти на українській території?»

Під час години запитань до уряду народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв вкотре звернувся до Прем’єр-міністра щодо необхідності припинення постачання товарів із Росії в Україну.

«Я буду ставити це запитання, поки уряд не прийме відповідне рішення. Ідеться насамперед про ввезення вугілля, добрива та скраплений газ. Що знову заважає Кабміну ухвалити постанову про обмеження закупівлі в Росії товарів, які можуть виготовляти на українській території або закуповувати у країн-партнерів?

Ви добре поінформовані, що олігархи, які контролюють ці сектори, зацікавлені надалі фінансувати Росію, купуючи ці товари в них. Але чому ми з вами маємо це надалі дозволяти?» – наголосив Єгор Соболєв.

 

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини