Єгор Соболєв: «Рано чи пізно всі добровольці будуть звільнені, а організатори репресій сидітимуть за ґратами»

«Ми з вами не знаємо про суди над топ-корупціонерами, не чуємо про суди над тими, хто «здавав» Україну Путіну. Як і над тими, хто розстрілював Євромайдан. А тих, хто врятував нашу незалежність в 2014 році, судять щодня», – зауважує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

За його словами, протягом цього тижня суди над добровольцями відбувалися щодня:

«У Маріуполі зокрема, суддя Жовтневого суду Олексій Томілін вчергове відмовився випускати на свободу Леоніда Литвиненка — добровольця батальйону ОУН, позивний «Бек». Він разом із нами вийшов 17 жовтня минулого року під парламент із дуже простою конституційною вимогою ухвалення антикорупційних законів, в тому числі закону про антикорупційний суд.
Сьогодні про підтримку цього рішення сказав Прем’єр-міністр, раніше казали представники фракцій Блоку Петра Порошенка, «Народного Фронту» — правлячої коаліції. Однак я не розумію — чому тоді «Бек» і досі за ґратами», – заявляє народний депутат.

Єгор Соболєв радить усім побувати на таких судах. На його думку, це дуже важливо, аби зрозуміти. що відбувається в країні із найважливішими людьми: «Якщо завтра Путін знову розпочне широкомасштабне вторгнення в Україну, дуже мало людей насправді будуть готові боротися. Окрім них. Це титани, гордість нації та її головний захист. Тому ми маємо берегти кожного».

Народний депутат переконаний – рано чи пізно всі добровольці будуть звільнені, а учасники і організатори репресій сидітимуть за ґратами. Проте він також закликає міжнародних партнерів України втрутитися у ситуацію: «Не бійтеся захищати цих людей – бійтеся захищати тих, хто розкрадає Україну, хто викликає обурення у громадян і хто кидає за грати тих, хто виходить за майбутнє цієї держави».

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини