Єгор Соболєв: «Прийняття рішень без правил перетворюється на свавілля»

Представники провладної більшості у Комітеті з питань запобігання та протидії корупції пропонували сьогодні не закривати засідання комітету. На думку народного депутата, екс-голови цього комітету Єгора Соболєва, це робилося для того, аби в будь-який момент мати змогу прийняти рішення та рекомендувати парламенту залежного аудитора для Антикорупційного бюро, що покладе край незалежним розслідуванням команди Артема Ситника.

«Технологія» давайте зберемося, коли захочемо, і вирішимо, коли захочемо» — дуже небезпечна. Це — технологія Харківських угод та диктаторських законів, такого не можна терпіти, тим більше в парламентському комітеті із протидії корупції», – наголошує він.

Єгор Соболєв переконаний, що коли є правила — нема можливостей для маніпуляцій: «Прийняття рішень без правил перетворюється на свавілля уже на цьому рівні. Коли я очолював комітет, то завжди організовував все за правилами — дискусії, голосування, порядок зборів. І тепер, вже як рядовий член комітету, я так само буду відстоювати правила».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини