Єгор Соболєв про роботу антикорупційного комітету: “Люди або не приходять, або не голосують за порядок денний”

За словами народного депутата “Об’єднання “Самопоміч”, голови парламентського комітету із питань запобігання та протидії корупції Єгора Соболєва, із березня цього року Блок Петра Порошенка делегував трьох своїх членів до комітету.

Відтак, разом із Народним Фронтом, Опозиційним блоком, групами “Відродження” та “Воля народу”, вони становлять стійку більшість і блокують роботу комітету.

“Ми були чемпіонами із перевірки законодавства і зупинили 377 законопроектів, де були виявлені ознаки корупції. Але зараз вони блокують всі важливі справи – люди або не приходять, або не голосують за порядок денний. І на жаль, тут, у Верховній Раді, ніхто не має права нікого змусити. Це можуть зробити лише виборці.

Зі свого боку я готовий шукати взаєморозуміння з усіма, але виключно навколо того, аби законодавство із протидії корупції виконувалось, а не саботувалось. Розумію, що у багатьох є велике бажання повернутись у старі часи кругової поруки та безкарного пограбунку держави. Але ми проти цього і не дозволимо їм це зробити”, – наголошує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини